بارش 24 میلیمتری باران در جزیره کیش

 

بارش 24 میلیمتری باران در جزیره کیش

سامانه بارشي كه در استان فعاليت دارد، شرايط مطلوبی را از نظر بارش در نقاط مختلف به دنبال خواهد داشت. به طوریکه دمای هوا در جزيره كيش بين 17 تا 22 درجه سلسيوس گزارش شده است. کارشناس هواشناسی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان از بارش 24 و یک دهم میلیمتری در جزیره کیش خبر داد. كارشناس هواشناسی اداره كل هواشناسی هرمزگان بیان داشت: امروز با توجه به وزش باد در جزيره كيش و خليج فارس شرايط برای تردد دريايی مساعد نيست. از فردا شاهد كاهش سرعت وزش باد هستیم و شرايط برای تردد مساعدتر خواهد بود و گردشگران تور کیش می توانند از انجام فعالیت های تفریحی و دریایی لذت ببرند. قهرمانی در ادامه افزود: جزر در آب های جزيره كيش ساعت 18:07 دقيقه و مد در 55 دقيقه بامداد است.

برگزاری مسابقه ماهيگيری خانواده ها ويژه دهه فجر در جزيره کيش

 

برگزاری مسابقه ماهيگيری خانواده ها ويژه دهه فجر در جزيره کيش

مسابقه ماهيگيری ويژه خانواده ها در کيش به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزی انقلاب اسلامی، برپا مي شود.

اين مسابقه خانودگی در 22 بهمن ماه از ساعت 17 تا 20 در محل اسکله تفريحی زير نظر هيئت ورزش های همگانی برگزار می شود.

علاقه مندان جهت شرکت در این مسابقه مي توانند رأس ساعت 17 در محل اسکله بزرگ تفريحی کیش حضور داشته باشند.

تور نوروزی کیش

 

تور نوروزی کیش

سفر به جزیره کیش انتخاب بیشتر مسافران نوروزی است چراکه آب و هوایی مطلوب، جاذبه های دیدنی بی نظیر، تفریحات آبی مهیج، رویدادهای و جشنواره های نوروزی دلایلی برای یک سفر ایده آل هستند. تعطیلات نوروز بهونه بسیار خوبی برای شاغلان است زیرا با تعطیلات چند روزه فروردین فرصت این را خواهند داشت تا با خانواده لحظات فوق العاده ای را در یکی از نقاط توریستی ایران رقم بزنند.

دغدغه ی بسیاری از مسافران بحث هزینه هاست و برخی گردشگران بخاطر هزینه‌های بالا، از سفر کردن  منصرف می شوند. توصیه می شود برای آنکه ارزان و مقرون به صرفه به جزیره کیش سفر کنید، آفرها و تورهای لحظه آخری، تورهای ارزان کیش را از دست ندهید.

برای آنکه تور مناسب خود را با توجه به سلیقه و بودجه یتان انتخاب کنید، 2 نکته بسیار مهم است.

در واقع اولین فاکتور انتخاب هتل و نوع آن است که بطور مستقیم در هزینه‌ها و کیفیت سفر اثر می گذارد. امکاناتی که تور مورد نظر در اختیار مسافر قرار می‌دهد از دیگر فاکتورها می باشد.

با توجه به تعدد و تنوع هتل کیش انتخاب یک هتل مناسب امری دشوار است. هر هتلی با توجه به موقعیت، درجه هتل، امکانات، دسترسی، کیفیت هتل بررسی می شود که با توجه به بودجه و سلیقه مسافر متغییر است. پس قبل از سفر به کیش در خصوص هتل مدنظرتان اطلاع کافی داشته باشید تا تور کیش نوروز 98 با خاطرات به یادماندنی سپری کنید.

سرنوشت کشتی یونانی در جزیره کیش چه می شود؟

 

سرنوشت کشتی یونانی در جزیره کیش چه می شود؟

کشتی به گل نشسته کیش که امروزه به عنوان یکی از جاذبه های پرطرفدار کیش تبدیل شده به دلیل فرسودگی و عدم اختیار امکانات نگهداری از آن، تا چند سال دیگر از لیست دیدنیهای کیش حذف خواهد شد.

کشتی یونانی در 1345 در نزدیکی روستای باغو به گل نشست و هیچ وقت نتوانست ایران را ترک کند و هم اکنون به یک برند در جزیره کیش مطرح شده که بیشتر هتل ها و مراکز گردشگری جزیره کیش را با کشتی یونانی به تصویر می کشند.

بعد از به گل نشستن این کشتی هیچکس نتوانست آن را جابه جا کند و تا به امروز در این بخش از جزیره باقی مانده است. برخی علاقه مند بودند تا از درون کشتی بازدید کنند و اکوسیستم درون آن را ببینند ولی به علت خطر ریزش به دلیل فرسایش بیش از اندازه آب شور بر پیکره کشتی و خورده شدن آهن های کشتی نمی توانستند تا حدی جلوتر بروند. امکانات بسیاری برای جذب گردشگر در کنار این کشتی یونانی تاسیس شده که از جمله می توان به آلاچیق، امکان شترسواری، رستوران و سرویس. و... اشاره نمود.

چند سالی است که عقب کشتی فرو ریخته و بدنه آن در حال تکه تکه شدن و در نهایت فرو رفتن به داخل آب است. گردشگرانی که خاطره زیادی با کشتی یونانی دارند با شنیدن این خبر گریه کردند. کسی نمی داند تا چند سال دیگر آیا گردشگران تور کیش امکان تماشا و عکس گرفتن در کنار این کشتی را دارند یا خیر.

زمانی که علی اصغر مونسان رییس سازمان منطقه آزاد کیش بود، در این خصوص بیان کرد: روی موضوع نگهداری از کشتی یونانی با دانشگاه شریف صحبت شده ولی مرمت و نگهداری از کشتی با توجه به برآورد هزینه ها به صرفه نبود. این مطلب بیانگر این است که امیدی به ماندن این کشتی به گل نشسته در جزیره نیست.

زیر مجموعه ها

تور کیش تابستان

تور کیش تابستان, بهترین تور کیش, قیمت تور کیش

تور کیش تابستان, بهترین تور کیش, قیمت تور کیش, آفر تور کیش

تور کیش تیر

تور کیش تیر, آفر تور کیش, قیمت تور کیش

تور کیش تیر, آفر تور کیش, قیمت تور کیش, بهترین تور کیش

تور کیش مرداد

تور کیش مرداد, بهترین تور کیش, تور کیش ارزان

تور کیش مرداد, بهترین تور کیش, تور کیش ارزان, تور کیش لحظه آخری

تور کیش شهریور

تور کیش شهریور, تور کیش قیمت, آفر تور کیش

تور کیش شهریور, تور کیش قیمت, آفر تور کیش, تور کیش ارزان

هتل های کیش

هتل های کیش,بهترین هتل های کیش,نرخ هتل های کیش

هتل های کیش,بهترین هتل های کیش,نرخ هتل های کیش,قیمت هتل های کیش

تور کیش خرداد

تور کیش خرداد, بهترین تور کیش, تور کیش ارزان

تور کیش خرداد, بهترین تور کیش, تور کیش ارزان, رزرو تور کیش

تور کیش اردیبهشت

تور کیش اردیبهشت, تور کیش ارزان, آفر تور کیش

تور کیش اردیبهشت, تور کیش ارزان, آفر تور کیش, نرخ ویژه تور کیش

دیدنی های کیش

دیدنی های کیش,تفریحات کیش,جاذبه های توریستی کیش

دیدنی های کیش,تفریحات کیش,جاذبه های توریستی کیش,مکان های دیدنی کیش

رستوران های کیش

رستوران های کیش,بهترین رستوران های کیش,معرفی رستوران های کیش

رستوران های کیش,بهترین رستوران های کیش,معرفی رستوران های کیش,رستوران های معروف کیش

مراکز خرید کیش

مراکز خرید کیش,معرفی مراکز خرید کیش,بهترین مراکز خرید کیش

مراکز خرید کیش,معرفی مراکز خرید کیش,بهترین مراکز خرید کیش,مراکز خرید معروف کیش