معرفی پارک آبی کیش در تور کیش

 

معرفی پارک آبی کیش در تور کیش

جزیره کیش به عنوان یکی از دیدنی ترین مناطق جنوب ایران میزبان گردشگران بسیاری است به همین منظور امکانات رفاهی و تفریحی متنوع و زیادی در این جزیره ساخته شده است. پارک آبی کیش اولین پارک آبی رو باز است که توانسته است در مدت زمان کوتاه میزبان گردشگران بسیاری باشد.

پارک آبی اوشن کیش در سال 1395 افتتاح شد و دارای عنوان پارک های رو باز در منطقه خاورمیانه است. هدف از ساخت این پارک آبی مدرن و پیشرفته رفاه حال و جذب گردشگران بوده است. بهترین مهندسان با تجربه دنیا در ساخت پارک آبی کیش همکاری کرده اند. برخی از وسایل آن نیز به یکی از شرکت های معتبر کانادایی که در زمینه ساخت وسایل آبی فعالیت می کنند، تعلق دارد. مابقی تجهیزات از یک شرکت معتبر دیگر بلژیک تامین شده است. با رزرو تور کیش می توانید تجربه ی بی نطیری و هیجان انگیزی را در این پارک سپری کنید.

داستان پارک آبی کیش

داستان پارک آبی کیش بسیار جالب است که از داستان راز قلعه خورشید الهام گرفته شده است. دلیل استفاده این داستان قدیمی برای این پارک، بکار بردن وسایل بازی پارک به صورت قصه هیجان انگیز بوده است.

داستان راز قلعه به این صورت است که جزیره کیش مورد حمله گروهی از دزدان دریای قرار می گیرد. رهبر دزدان دریایی سایان نام دارد و قصدشان از حمله به قلعه خورشید، گرفتن قرص خورشید است که بعد از آن بتوانند به دریا حکمرانی کنند. سه برادر به نام های ماهان، پولاد و باشو نیز سعی بر نجات قلعه در برابر دزدان دریایی را دارند.

امنیت در پارک آبی کیش

پارک آبی کیش در زمینی به مساحت 5.5 هکتار قرار دارد و دارای ظرفیت 3300 نفری می باشد. امنیت بالای این مجموعه یکی از ویژگیهای آن به شمار می رود. تمامی وسایل استانداردهای روز دنیا را دارا می باشند و جان هیچ یک از افراد در معرض تهدید نمی باشد. هیچ ساختمان مرتفعی مشرف به پارک وجود ندارد و هیچ هواپیمایی نیز اجازه حرکت از آسمان این پارک را ندارد همین ویژگی سبب شده تا بانوان محترم در آرامش و با خیالی راحت از تفریح در پارک آبی کیش لذت ببرند.

امکانات پارک آبی کیش

این پارک آبی از 13 راید متنوع و جذاب نظیر پیچالوپ، برکو مخصوص کودکان، آدرنالین، سونامی، رالی راید، موجاب، گرداب، مارپیچ، دینگل، آناکوندا، راشین ریور، چالاب برخوردار می باشد. همچنین چهار استخر به صورت رابو، آبتین نوجوان، آبان و دینگو ، جکوزی پلکانی در نظر گرفته شده است.

مچ بند مغناطیسی از دیگر امکانات این پارک آبی است که افراد می توانند اقدام به شارژ مقدار مدنظرش است. با این شارژ امکان تهیه خوراکی و آشامیدنی نیز فراهم شده است. هزینه استفاده از وسایل داخل پارک همان مبلغی است که در زمان خرید بلیت پرداخت می شود.

در این پارک آبی امکانات تفریحی دیگر مانند:

از دیگر امکانات این پارک رستوران، فست فود، فروشگاه لوازم شنا، فروشگاه سوغاتی، آبمیوه فروشی، اسپا، مرکز خرید، اختصاص سه روز در هفته به بانوان و... می باشد.

قوانین پارک آبی کیش

- لباس مناسب

-برخی از وسایل بازی پارک محدودیت قدی دارند که پرسنل مشخص می کنند که فرد اجازه استفاده از آن وسیله را دارد یا خیر.

-ورود کودکان زیر 3 سال ممنوع می باشد.

-ورود کودک دختر به همراه پدر و یا کودک پسر با مادر ممنوع می باشد.

-بانوان و افرادی که هیجان برای سلامتی شان مضر است ممنوع می باشد.

-عکاسی فیلمبرداری در پارک آبی ممنوع می باشد.