مراکز خرید کیش

جزیره کیش از محبوب ترین مناطق گردشگری ایران به شمار می رود که در سال های اخیر توانسته است نظر بیشتر گردشگران تور کیش را به خود جلب کند. مراکز خرید متنوع و بسیاری برای خرید برای گردشگران در نظر گرفته شده که در این مطلب به توضیح برخی از آن ها می پردازیم.

رویال مال کیش

این مرکز خرید در سال 1394 در 5 طبقه زیبا و مدرن تاسیس شده است و گردشگران تور کیش این فرصت را خواهند داشت تا از اجناسی نظیر پوشاک، لوازم خانگی، لوازم آرایشی، کیف و کفش و.... از برندهای بین المللی و معتبر جهان بازدید نمایند که از جمله می توان به سامسونگ، ال جی و .... اشاره نمود.

 

مراکز خرید کیش

 

مرکز خرید پدیده کیش

از دیگر مراکز خریدی که می توان به آن اشاره کرد مرکز خرید پدیده است که دارای امکانات و قیمت مناسبی می باشد. این مرکز خرید در بین بسیاری از گردشگران تور کیش پرطرفدار می باشد. فروشگاه های لوازم آرایشی، وسایل تزئینی، عطر، پوشاک، کیف و کفش در این مرکز خرید ارائه می شود. از جمله امکاناتی که برای این مرکز خرید در نظر گرفته شده می توان به رستوران، کافی شاپ، اجرای موسیقی زنده، بولینگ و سینما و.... اشاره کرد.

 

مراکز خرید کیش

 

میکا مال کیش

این مرکز خرید جزء بزرگ ترین مراکز تجاری در جزیره کیش به شمار می رود. مجموعه تفریحی بسیار بزرگی در این مرکز خرید برای گردشگران در نظر گرفته شده است. میکا مال کیش دارای 5 طبقه و 800 فروشگاه متنوع است. از جمله امکانات میکا مال کیش شامل ظرفیت پارکینگ به ظرفیت 1000 خودرویی، سالن سینما، سالن پاتیناژ، سرزمین عجایب، کارتینگ و .... می باشد.

 

مراکز خرید کیش