محبوب ترین رستوران های کیش

 سفر به کیش تنها به تفریحات، جاذبه های گردشگری و پاساژ گردی ختم نمی شود بلکه صرف یک وعده در یکی از بهترین رستورانهای کیش لذت سفر را برایتان دو چندان خواهد کرد.

در این مطلب می خواهیم با رستورانهای خوب کیش که مورد توجه گردشگران تور کیش نیز واقع شده را معرفی کنیم.

- رستوران کوه نور کیش

 این رستوران یکی از بهترین رستوران اروپایی در کیش است که شیک بوده و با نمای داخلی صخره ای و نورپردازی جالب و رویایی توانسته لقب بهترین رستوران را در کیش کسب نماید. این رستوران برای افرادی که کمی بد غذا هستند گزینه ی بسیار مناسبی خواهد بود چراکه منوی رستوران با توجه به ذائقه ها در نظر گرفته شده است.

- رستوران توتی فروتی کیش

 اگر به دنبال یک رستوران ساحلی خوب در کیش هستید، رستوران توتی فروتی کیش را از دست ندهید که در انتهای بلوار دریا واقع شده است. در منوی ان رستوران انواع غذاهای فست فود، دریایی و گیاهی به چشم می خورد.

- رستوران میر مهنا کیش

این رستوران یک رستوران موزیک دار شیک است که در نوار ساحلی جزیره و جنب هتل رز واقع شده است. رستوران میر مهنا کیش از رستوران های ساحلی جزیره می باشد. محیطی زیبا، غذاهای باکیفیت و خوش طعم و نزدیکی به ساحل دریا و اجرای موسیقی زنده از مزیت های این رستوران به شمار می رود.

 

محبوب ترین رستوران های کیش

 

- رستوران فودلند کیش

 اگر علاقه مند به فست فود هستید رستوران فودلند کیش را از دست ندهید. این رستوران در ضلع غربی بازار مرجان تاسیس شده است. رستوران فودلند کیش دارای کیوسک اتوماتیک برای سفارش غذا است که در کمتر رستورانی این ویژگی دیده می شود. در این مجموعه 2 کافی شاپ مدرن و سنتی نیز برای گردشگران فراهم شده است.

 

محبوب ترین رستوران های کیش

 

- رستوران پوریا کیش

 رستوران پوریا کیش در میدان پردیس و در هتل پارمیس واقع شده است که جزء گران ترین رستوران های کیش به شمار می رود. این رستوران از ظرفیت 200 نفری برخوردار است که یکی از بزرگ ترین رستوران های کیش نیز به حساب می آید. انواع غذاهای ایرانی و خاورمیانه ای در محیطی ایرانی و سنتی به همراه پخش موسیقی زنده ارائه می گردد.

- رستوران رویال استار

این رستوران در بلوار صدف واقع شده است و از متنوع ترین رستورانهای کیش است که می توان معرفی کرد. در منوی این رستوران غذاهای دریایی، گیاهی، استیک و ایتالیایی به چشم می خورد. غذاهای متنوع، محیطی شیک و مدرن رمز موفقیت این رستوران است.

 

محبوب ترین رستوران های کیش

 

- رستوران خانه سوخاری کیش

 رستوران خانه سوخاری کیش یک فست فود خوب در کیش است که جزء بهترین فست فودهای کیش به شمار می رود. این رستوران در شهرک صدف و در بلوار مروارید واقع شده است. انواع غذاهای ایتالیایی، فست فود و مرغ کنتاکی در این رستوران با بهترین طعم ارائه می گردد.

- رستوران خوشمزه کیش

رستوران خوشمزه کیش در شهرک صدف و بلوار مروارید قرار گرفته است که انواع غذای ایرانی لذیذ را ارائه می دهد. اگر غذاهای سنتی ایرانی به سرتان زده. این رستوران بهترین گزینه خواهد بود. در این رستوران از غذاهای شمالی گرفته تا جنوبی با بهترین کیفیت ارائه می گردد. تخفیف به دانشجویان از مزیت های رستوران کیش به شمار می رود.

- رستوران شاندیز صفدری کیش

 رستوران شاندیز صفدری کیش  در پارک بانجی جامپینگ واقع شده که از قدیمی ترین رستوران های کیش به شمار می رود که انواع غذاهای خوشمزه ایرانی را به همراه اجرای موسیقی زنده ارائه می دهد. بهترین شیشلیک را می توانید در این رستوران میل نمایید.

 

محبوب ترین رستوران های کیش

 

- رستوران شاندیز آبشار کیش

 رستوران شاندیز آبشار کیش از رستوران های بزرگ کیش به حساب می آید که جنب مجسمه پنگوئن واقع شده است و از بهترین رستوران های عربی در کیش به شمار می رود. رستوران شاندیز آبشار کیش از ظرفیت 300 متری برخوردار است. غذاهای خوشمزه لبنانی و ایرانی این رستوران را از دست ندهید. غذاهای خوشمزه، محیطی زیبا و پرسنل مودب از ویژگیهای رستوران شاندیز آبشار کیش به شمار می رود.

- رستوران پایاب کیش

رستوران پایاب کیش در میدان المپیک و در خیابان المپیک واقع شده است. فضایی زیبا، اینترنت بی‌سیم، ارسال رایگان غذا، و رزرو میز برای مراسمات، پخش موسیقی زنده و انواع غذاهای ایرانی و فرنگی از ویژگیهای رستوران پایاب کیش به شمار می رود.

 

محبوب ترین رستوران های کیش

 

 

- رستوران انرژی

 رستوران انرژی کیش دارای انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و دریایی و گیاهی است که اجرای کنسرت، دی-جی شو، استندآپ کمدی و .... از ویژگیهای این رستوران به شمار می رود.