تور کیش و مقایسه هتل های 3 ستاره

 

تور کیش و مقایسه هتل های 3 ستاره

جزیره کیش از جاذبه های فوق العاده دیدنی کشورمان به شمار می رود که در آب های نیلگون خلیج فارس واقع شده و دارای ساحل های مرجانی بی نظیری است. بهتر است مسافرانی که قصد سفر به این جزیره را دارند با بهترین هتلهای 3 ستاره کیش آشنا شوند و فرصت مقایسه هتل های 3 ستاره کیش را داشته باشند.

هتل 3 ستاره آرامش در مقایسه با هتل 3 ستاره جام جم

هتل 3 ستاره آرامش دارای امکانات رفاهی مناسبی بوده و اتاق های تمیزش یکی از معیارهای انتخاب این هتل در کیش است. هتل 3 ستاره جام جم نیز با فضای لوکس و امکانات رفاهی مناسب خود توانسته است مورد استقبال بسیای از گردشگران و مسافران تور کیش واقع شود. بین این دو هتل نمیتوان مقایسه قابل توجهی انجام داد زیرا هر یک ویژگیهای منحصربفرد خود را دارند.

هتل 3 ستاره سان رایز در مقایسه با هتل رویان قائم

هتل سان رایز کیش از فضای باز و اتاق هایی بزرگ برخوردار می باشد با اقامت در این هتل قطعا تجربه ی بی نظیری را از سفر به کیش تجربه خواهید کرد. این هتل میزبان مسافران به نحو احسنت می باشد. هتل رویان قائم نیز از هتل های 3 ستاره تاپ جزیره کیش می باشد و در حال رسیدن به هتل 4 ستاره است. اتاق های هتل دارای فضای باز با خدمات رفاهی عالی و کیفیت غذای مناسبی است. مقایسه ای که می توان بین این دو هتل داشت، ترانسفر فرودگاهی به موقع و سر وقت هتل ریان قائم در فرودگاه کیش می باشد و هتل سان رایز این آپشن را برای میهمانان خود ارائه نمی دهد.

هتل سیمرغ و مقایسه هتل تعطیلات

هتل سیمرغ فضای عالی و چشم گیری دارد. یکی از ویژگیهایی که شاید بیشتر گردشگران علاقه مند به انتخاب این هتل هستند، ساحل اختصاصی هتل سیمرغ است. با رزرو تور کیش و هتل سیمرغ این فرصت را خواهید داشت تا از تفریحات آبی ساحل اختصاصی هتل برخوردار شوید. هتل سیمرغ استقبال فرودگاهی برای مسافران تور کیش در نظر نگرفته است و شاید تنها نقطه ضعف هتل سیمرغ باشد. هتل تعطیلات کیش یکی از هتل های 3 ستاره کیش می باشد که با خدمات رفاهی مناسب و فضای بی نظیرش آماده ارائه خدمات خود به گردشگران تور کیش است. این هتل فاقد ساحل اختصاصی است ولی وجود ترانسفر فرودگاهی از امکانات هتل تعطیلات کیش به شمار می رود.

مقایسه هتل آنا و هتل گاردنیا

هتل گاردنیا کیش یکی دیگر از هتل های 3 ستاره جزیره کیش به شمار می رود. این هتل فضای سبز مطلوبی دارد. میهمانان این هتل می توانند انواع غذاهای سنتی و فرنگی را با بهترین کیفیت و خدمات مطلوبی میل نمایند. از دیگر امکاناتی که می توان برای این هتل برشمرد شامل ترانسفر فرودگاهی، سالن بیلیارد، گشت روزانه و.... می باشد. هتل آنا کیش دارای دکوراسیونی مدرن بوده و مورد توجه بیشتر خانم ها است. گلهای رز قرمز که در میان مخمل های سبز در محوطه هتل آنا خودنمایی میکند و بسیار جذاب و دیدنی است. ترانسفر فروگاهی از جمله امکانات هتل آنا کیش به شمار می رود.

حالا که هتل های 3 ستاره کیش را مقایسه کردیم با دید بازتری می توانید اقدام به رزرو تور کیش کنید.