تور کیش از تهران و پنج دلیل که نباید آن را از دست داد

گردشگران بسیاری سالانه تور کیش را برای گذراندن اوقاتشان بر می گزینند تا به دور از همهمه و شلوغی شهر چند روزی را در آرامش سپری کنند.

سفر به کیش از تهران محبوبیت بیشتری دارد زیرا با توجه به دلایلی نظیر موقعیت جغرافیایی و سیاسی و بودجه شهری سبب شده که سفر از تهران به کیش از بسیاری از کشورها و شهرهای دیگر ارزانتر تمام شود.

 

تور کیش از تهران و پنج دلیل که نباید آن را از دست داد

 

ایرلاین های متنوع

یکی از مزیت های سفر به کیش انتخاب ایرلاین مورد نظر توسط مسافر است. تنوع ایرلاین ها در شهرهای دیگر برای خرید بلیط هواپیما بسیار کم است و بنا به همین دلیل رقابت برای جذب سرنشین کمتر می شود . برای افرادی که می خواهند در محیطی آرام نهایت لذت را از سفرشان برده باشند تور کیش بهترین گزینه است. ایرلاین های بسیاری برای جابجایی گردشگران در این مبداء در حال فعالیت و رقابت می باشند.

اقامت در هتل هایی ارزان

تور کیش از مبداء تهران گاهی می تواند به نفع گردشگر به لحاظ اقامت در هتل نیز باشد. بیشتر آژانس های مسافرتی اتاق های زیادی را در هتل های پر طرفدار خریداری یا اجاره میکنند تا گردشگران در ایام پرطرفدار بتوانند اقدام به رزرو نمایند. گفتنی است قیمت اتاق ها با مبلغی کمتر از چیزی که هتل ارائه میکنند، به گردشگر ارائه می شود.

محیطی آرامش بخش

جزیره کیش مقصد بسیاری از گردشگران از تهران است زیرا بیشتر آن ها تمایل دارند در محیطی خلوت و آرام و به دور از ترافیک شهری سفر خوبی را تجربه نمایند. تور کیش از تهران همواره مورد توجه شهروندان تهرانی بوده همچنین به دلیل پروازهای چارتری که اغلب در روزهای پایانی ارائه می گردد و از قیمت پایین تری نیز برخوردار هستند، مورد توجه جوانان است. در واقع گردشگران این فرصت را خواهند داشت تا با هزینه ای اندک آخر هفته ای رویایی را تجربه کنند.

 

تور کیش از تهران و پنج دلیل که نباید آن را از دست داد

 

زمستان در کیش

افرادی که از سرما گریزان هستند قطعا تور کیش از تهران آن هم در فصل زمستان بهترین گزینه خواهد بود. تصور کنید صبحی زود در سرمای زمستان زیر برف و باران صدای تیرک تیرک دندانهایتان به گوش می رسد و برای فرار از این وضعیت ساعتی بعد در جزیره کیش با آستین کوتاه در شهر جولان می دهید، قطعا بسیار دلپذیر خواهد بود.

 

تور کیش از تهران و پنج دلیل که نباید آن را از دست داد

 

تفریحات آبی امن

سفر به کیش همراه است با لذت بردن از جاذبه های گردشگری و تفریحات آبی مهیج. به اندازه ای که سالانه آماری از تلفات تفریحات آبی دریای گزارش می شود، تا به امروز تلفات و یا مرگ و میر در دریای جنوب و جزیره کیش به گوش نرسیده است. جزیره کیش با توجه به کادر مجربی که دارد این اطمینان را برای گردشگر به وجود می آورد تا در نهایت آرامش و امنیت از تمامی تفریحات لذت ببرند.