بهترین زمان سفر هوایی به جزیره کیش

 

بهترین زمان سفر هوایی به جزیره کیش

کیش جزیره ای لوکس و دیدنی است که به عنوان جذاب ترین و مفرح ترین مقاصد گردشگری ایران به شمار می رود. این جزیره با برخورداری از اماکن تفریحی و سرگرمی های خاص و منحصر به فرد زمینه را برای سپری کردن تعطیلات بی نظیر فراهم می سازد. جزیره کیش برای هر سن و سلیقه ای ایده آل و هیجان انگیز می باشد و به علت برخورداری از اماکن تفریحی و جاذبه های گردشگری متعدد به عنوان مقصد گردشگری بسیاری از مسافران تور کیش به شمار می رود.

جزیره کیش از آب و هوایی گرم و خشک، زمستان هایی معتدل و کوتاه، آفتابی طلایی و گرم و ساحلی نقره ای و آرام بخش برخوردار است. این جزیره در هر زمانی از سال برای عاشقان سفر جالب خواهد بود. شرایط آب و هوایی و وجود فستیوال ها، ایام های مناسبتی و ویژه در قیمت بلیط هواپیمای کیش بسیار اثر گذار است.

بهترین فصل برای سفر به کیش:

با انتخاب فصل مناسب جهت سفر به کیش این فرصت را خواهید داشت تا در شرایط بهتری از نظر آب و هوایی به این جزیره ی زیبا سفر کنید. سالانه جزیره کیش گردشگران بسیاری را به سوی خود می کشاند و ممکن است برخی از گردشگران تور کیش زمان خاصی را برای سفر خود انتخاب کنند. قطعا جزیره کیش همانند بسیاری از مقاصد دنیا در فصل های خاصی پرطرفدار و مطبوع تر خواهد بود.

به طور معمولا بهترین زمان سفر به جزیره کیش از دی تا اواخر فروردین و اردیبهشت ماه است چراکه خنکای باد و رطوبت کمتر زمینه را برای جذب گردشگران فراهم می سازد. در این موقع از سال متوسط دمای هوا بین 19 تا 22 درجه سانتیگراد است و گردشگران و مسافرات تور کیش این فرصت را خواهند داشت تا از هتل ها و محل اقامت خود بیرون زده و به گشت و گذار و تفریح در سطح جزیره بپردازند.

گفتنی است به علت حجم مسافران در این موقع از سال موجب افزایش قیمت بلیط هواپیمای کیش می شود و همین موضوع شاید برای عده ای خوشاید نباشد.

بعد از فصل زمستان شاهد سیل گردشگران نوروزی به جزیره هستیم. علی رغم شلوغی تعطیلات فروردین شرایط آب و هوایی جزیره به اندازه ای دلچسب و دوست داشتنی است که خیلی از افراد سفر به جزیره زیبای کیش را برای سفر نوروزی خود برمی گزینند. قیمت بلیط هواپیمای کیش و هزینه هتل ها نیز به علت حجم مسافر در این زمان از سال به میزان زیادی افزایش پیدا می کند. برنامه های جذاب و کنسرت های شاد و مفرح نیز از این قائده مستثنی نیستند.

خلوت ترین و ارزان ترین زمان برای سفر به کیش:

بسیاری از گردشگران ترجیح می دهند سفر خود را به زمان خلوت تر و ارزان تر موکول کنند. توصیه می شود برای افرادی که الویت سفرشان بر این اساس است در مهر و اسفند به جزیره زیبای کیش سفر نمایند. زمانی که هم توریست کمتر شده و هم برای خرید بلیط هواپیمای کیش هزینه ی کمتری را پرداخت می کنید.

بهترین زمان برای شرکت در رویدادهای کیش:

برای برخی از گردشگران سفر به جزیره کیش در تابستان جذابتر و به یادماندنی تر خواهد بود. اما با توجه به اینکه در تابستان شاهد گرمای شدید و شرجی هستیم، چرا جزیره کیش مقصد بسیاری از گردشگران در تابستان است؟

وجود جشنواره های تابستانی و فستیوال های خرید، تخفیفات ویژه و برنامه های مفرح و مهیج است پاسخی برای این پرسش است. قطعا قدم زدن در کوچه های آذین شده به همراه برگزاری جشن های فوق العاده و جذاب و خرید بلیط ارزان هواپیمایی کیش از جمله مواردی است که مورد توجه گردشگران تور کیش واقع شده است.

جزیره کیش دارای اماکن دیدنی و مراکز خرید و تفریحی بسیاری است که مجهز به تهویه های مناسب و سیستم خنک کننده مطبوع هستند، پس گردشگران این فرصت را خواهند داشت تا با خیالی راحت از جاذبه های دیدنی و تفریحات کیش لذت ببرند.