اجاره اتومبیل در کیش

یکی از بحث هایی جالبی که همواره برای گردشگران مهیج بوده موضوع خودرو در کیش است که نظر بسیاری از گردشگران را به خود مشغول کرده است. جزیره کیش دیدنیهای بسیاری دارد اما برخی از جاذبه های گردشگری کیش مستلزم اجاره خودرو در کیش است.

اجاره خودرو یکی از روش های آسان برای گشت وگذار در سطح جزیره است. جزیره کیش از بیش 100 جاذبه گردشگری برخوردار است و به همین دلیل به یکی از برترین دیدنیهای ایران مبدل گشته است.

 

اجاره اتومبیل در کیش

 

مسافران و گردشگران تور کیش این جزیره مرجانی این فرصت را خواهند داشت تا در این جزیره با اجاره ماشین های لوکس و گران قیمت و با قیمتی بسیار کم، از گشت ‌و‌گذار در کیش لذت ببرند.

اجاره اتومبیل در کیش به نوعی یکی از جاذبه گردشگری هیجان انگیز جزیره است. گفتنی است اجاره خودرو در کیش قوانینی دارد که در ذیل به آن می پردازیم.

عدم پرداخت گمرک در کیش از دلایل پایین بودن خودرو در کیش است. قیمت خودرو در کیش برابر با امارات متحده ی عربی است که البته نباید هزینه حمل و نقل به کیش و همچنین پلاک منطقه آزاد کیش را فراموش کرد.

جالب است بدانید خودروهایی که در داخل ایران ممنوع است استفاده ی آن در جزیره کیش بلا مانع می باشد.

 

اجاره اتومبیل در کیش

 

کرایه خودرو در کیش

اجاره اتومبیل در کیش بسیار پرطرفدار است به گونه ای که گردشگران تور کیش می توانند با کرایه اتومبیل، لذت رانندگی در جزیره ای آرام و بدون ترافیک را تجربه نمایند. تعداد زیادی پلیس های راهنمایی رانندگی و همچنین دوربین های کنترل سرعت در سطح جزیره وجود دارد تا رفتارهای پر خطر رانندگان را زیر نظر داشته باشند و در صورت احساس خطر رانندگان را جریمه های سنگینی می کنند.

مدارک لازم برای کرایه اتومبیل در کیش

-کارت ملی

-اصل گواهینامه

-علاقه مندان و متقاضیان می بایست یک فقره چک به ارزش ماشین و یا وجه نقد به صورت امانت بگذارند. پس از ارائه مدارک مورد نیاز قراردادی بین شرکت کرایه دهنده با کرایه گیرنده تنظیم می گردد.

-هزینه ی بنزین به عهده ی فرد اجاره کننده است.

-کرایه خودرو در کیش 24 ساعته است.

شرکت های کرایه دهنده اتومبیل به عنوان ضمانت خلافی مبلغی به مدت 3 الی 10 روز کاری نزد خود نگه می دارند و بعد از مشخص شدن و بررسی وضعیت خلافی، در صورتی که خودرو خلافی نداشته باشد این مبلغ به اجاره کننده عودت می‌ شود.

 

اجاره اتومبیل در کیش

 

قوانین رانندگی در جزیره کیش

دوربین های کنترل سرعت در تمامی قسمت های جزیره نصب گردیده است. پس توصیه می شود طبق سرعت مندرج در تابلوها رانندگی نمایید. در صورت عدم رعایت سرعت، به صورت نامحسوس ثبت می شود. این خلافی مختص به کیش است و در مکان دیگری فاقد ارزش می باشد پس برای خارج کردن خودرو در کیش می بایست جریمه ی مورد نظر را پرداخت کنید.

در جزیره کیش جریمه ها نسبت به سرزمین اصلی دو برابر است.

-ممنوعیت آلودگی صوتی به هر نحو

-بستن کمربند ایمنی

-ممنوعیت ریختن زباله از داخل خودرو

-در خیابان های کیش عوامل نامحسوس سرعت خودروها را تحت کنترل دارند.

-حداکثر سرعت در جزیره کیش 50 کیلومتر است.

از جمله مواردی است که رعایت آن به گردشگران توصیه می شود.